Setkání přátel v duchu přírodním pro všechny, kteří se nebojí ohně, práce, spánku pod širým nebem,nebo ve stanu, zpěvu ani tance.

NEZDICE u Přeštic

dne  23.července  2016

sobota,  kdy se  slaví

S V Á T E K     C E L É     Z E M Ě

a všech dobrých lidí – od rána do neděle  🙂 

Kdo si nechce nechat ujít tento více prožitkový než pochoutkový víkend, je srdečně zván. Jsou vítáni dospělí, děti, domácí mazlíčci…pozemek má 2ha, tak snad se vejdeme 🙂 .

Po dobrovolném obejmutí navrhuji vzájemné spřátelení – s lidmi a okolím. Sejdou se zde příbuzní, přátelé a známí i neznámí, tak jen doufám, že nám bude víkend stačit.

Cílem setkání je oslava života všemi možnými způsoby: zpěvem, tancem, slovem, předneseným referátem na zvolené téma, básní, hrou na cokoli a s čímkoli.  

Setkání bude ve stylu „ JÁ JSEM „ tady a teď. Každý má možnost vyjádřit sama sebe svým osobitým kostýmem a postojem. Na ostatních bude, zda poznají, co vyjadřuje ta která osobnost. Děti mají velký dar sebevyjádření a tak se moc těším na jejich nápady…tedy  KDO JSEM, ČÍM CHCI BÝT…platí i pro dospěláky.

Během dne je možné koupání v nedaleké řece, hry na paloučku, výlet na Taneček, na hrad Skála, večer klábosení a tanec u ohně…zkrátka každý se bude bavit, jak umí a s kým chce. Kolem 20 h proběhne slavnostní zapalování ohňů a pokusíme se o rituál Matce Zemi.

S sebou potřebné věci ke spaní a sportování v přírodě, koupání…

Živá voda poteče, ohně budou plát na všech světových stranách. Kdo se bude chtít podělit o něco dobrého k snědku, může v malém množství přivézt. 

Těší se na vás Mirunka Kalčíkojc (nar.20.07.1966 🙂 )  s rodinou a pes Barney.
Na další info volejte 607 952 824. 
Setkání proběhne na pozemku č. 151/2 v obci Nezdice nad Úhlavou.

T O   B U D E    F A K T   D O B RY  !  !  ?  ?

Doplňující info pro zájemce na akci KONCERT DUŠÍ:

Zajištěno bude:

Prostor k parkování vašich limuzín, k přenocování (širé nebe, vlastní stany…)

Ohniště hlavní i vedlejší

Luxusní toaleta u lesa včetně toal. papíru

Voda živá, úplňková ve skleněných 5l demižonech (dne 20.07 úplněk v Kozorohu)

Buřty, chléb, pivo a stánek na sezení ve stínu – asi se bude hoditJ

Doporučujeme s sebou:

Něco na sezení, k snědku a pití

Kosu, srp, hrábě na luční porost

Sekeru, nůž

Sportovní potřeby.

Sejdeme se dle vašich možností, my tam jsme od pátku.

Kdyby náhodou někdo nechtěl přijet tzv. s prázdnou, určitě nás potěší jakýkoli zelený, živý dárek – květiny, keře, stromky…na náš obrpozemek. Díky.

Tak nezbývá než Vesmír požádat o příjemné počasí bez deště.

 

A dnes 4.6. dopsány další doplňující informace k našemu setkání:

Po příjezdu kohokoli z vás a kdykoli během dne budete srdečně přivítáni a představeni okolí.  Po ubytování se je na každém z vás co jako jedinec či rodina podniknete. Pro představu mohu uvést několik nápadů či možností:

 • Zapojit se do skupinové hry pod názvem „Jak se neztratit v přírodě“, kdy jedna rodina či skupinka (pokud rodina nebude celá), si projde označeným i neoznačeným J terénem – lesem, kde budou připravené tematické hry. O prožitky se pak podělíme a pobavíme. Nutno? Možno vyzvednout  na tzv.STARTu kartičku.
 • Zahrát si badbington – buď, jen tak si pinknout, nebo děti vyberou nejlepší adepty pro čtyřhru a ostatní mohou fandit, utírat pot apod.
 • To samé s fotbalovým míčem neboli SRANDA MATCH rodiče – děti.
 • V parném počasí máme možnost koupání v nedalekém ZÁLESÍ – přírodní koupaliště s bufetem(4km od naší louky).
 • Společný nebo individuální výlet a delší procházka voňavým lesem na velmi zajímavé pozůstatky hradu SKÁLA (5km od naší louky).
 • Kolem 17.h je připravena stezka „Za pokladem“ pro naše děti, kdy budou čuchat a mrkat v lese a hledat voňavý??? a pohádkový  Po jeho nalezení si děti složí svoji píseň, hymnu, znělku,… tím všem radostně oznámí hledaný poklad, za společné pomoci náklad dopraví a připochodují k hlavnímu stanu, kde dojde pod dohledem zodpovědné osoby a za účasti tisku i televize k odhalení pokladu. Každý si něco odnese J.   
 • Díky Vašku, Víťo (případně další účinkující :-))za chuť nám zahrát na kytary…, to bude zase fajn.
 • Po zapálení ohňů oslavíme celý tento den a poděkujeme Matce Zemi myšlenkou na ni s krátkým rituálem.

Celý den je svátkem, kdy bychom měli myslet jen na dobro a lásku, bosými nohami laskat zem a věnovat se dětem, své rodině. Snažit se být v klidu, v harmonii se svým tělem i duší. Pokud se nám to v tento den podaří, připojíme se tím k podobně smýšlejícím lidem a bude to moc dobře pro nás, naši budoucnost.

A tak během celého dne a večera do rána se můžeme těšit na možná zajímavá setkání a popovídání na různá témata se svými příbuznými, známými i neznámými bytostmi.

Nezapomeňte tedy na sportovní výbavu, plavky, svetr k ohni a hlavně radost ze setkání. Těšíme se, Kalčíci a spol.

 Setkani pratel Anastasie u Plzne – 23. cervence 2016

Tags:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
0 Comments

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

÷ 5 = 1

Zvonící cedry Ruska | © 2023 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account