V sobotu 25. června 2016 proběhlo pražské setkání příznivců knih Vladimíra Megreho. Šest hodin přátelské komunikace uběhlo jako voda.

IMG_7020_1

Začali jsme prezentací audioknihy Anastasia, která vyšla jen o několik dní dříve – 23. června 2016. Zaznělo vyprávění o vzniku audioknihy, malá ukázka a také živé hudební vystoupení I. L. Hradilové a J. Lymarenka, jejichž hlasy doprovází vyprávění skvělé Gabriely Filippi, která audioknihu namluvila a také navštívila prostory OM Yoga Studia, aby se podělila nejen o svůj vztah k Anastasiiným myšlenkám, ale také o informace ohledně připravovaného divadelního představení na motivy knih V. Megreho.

Dále následovala aktivní diskuze na téma Rodových statků, ženy-bohyně a příjezdu Vladimíra Megreho do Prahy a Bratislavy na jaře 2017. Nechyběly ani přestávky s ochutnávkou výtečných vegetariánských pokrmů a také veganských pokrmů připravených Evou Francovou – Kuchařkou ze Svatojánu. Dojmy ze setkání umocňovala také skutečnost, že přítomní nebyli jen obyvatelé Prahy a blízkého okolí, ale také čtenáři ze Středočeského kraje, z Královéhradecka, Plzeňska, Českobudějovicka, Moravy a také ze Slovenska.

P1100075

P1100072

IMG_7030_1

Další pražské setkání příznivců knih z edice Zvonící cedry Ruska proběhne v září, přesný termín včas zveřejníme na našich webových stránkách a také na sociálních sítích (Nakladatelství Zvonící cedy, Anastasia – Klub přátel díla Vladimíra Megreho).

Dali jsme si malý, avšak velmi důležitý DOMÁCÍ ÚKOL, a to psanou úvahu na téma „Co pro mě znamená Rodový statek?“. Zazněl i návrh pravidelných věcných setkání pro všechny ženy, které přemýšlí o své podstatě a předurčení.

Děkujeme všem zúčastněným za přízeň, vřelost a upřímnost!

Přejeme všem krásné léto a těšíme se na vás v září 2016,

 

Nakladatelství Zvonící Cedry

 

Autor: ilh

Foto: Zvonící Cedry, Vladimir Kludaj

 

Tags:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
0 Comments

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

72 ÷ 8 =

Zvonící cedry Ruska | © 2024 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account