Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4542 Odpovědět
   Maksim Voroncov
   Účastník

   Ahoj,

   Vzhledem k tomu, že každý má svojí práci a talent rozhodl jsem se podpořit pomocí webové stránky https://zemedeje.unas.cz , různé projekty zaměřené na zakládání Osad či Rodových statků. Samozřejmě, že jsou vítáni již vzniklé a fungující.

   Nápad vznikl z osobních pohnutek a neutěšeného stavu naši krásné země,ale také z absence více webů zaměřených na naše Kořeny. Domnívám se totiž, že jednou z možných cest je spojit se. Dlouho dobu už pozoruji dění v ČR a poslední rok se pohybuji v SR. Naše země jsou velmi krásné a co se týče zdrojů také bohaté a to hlavně na Vodu a úrodné Niky. Sami dobře víte co se u nás děje kolem Babiše atd. nemluvě o SR.

   Proto bych rád dobrovolně svojí práci pomohl uveřejňovat a zároveň rozběhnout mediu, který by sloužilo širší veřejnosti k možnosti dozvědět se více ze života obecně. Specializovaných webu např. na Permakulturu je více než dost a to platí i pro přírodní stavitelství apod. Motiv není podpořit výdělek,ale právo na slušný a poctivý život nás všech a dát tak možnost k tomu zlepšovat vztahy a vytvářet víc příležitosti pro setkávání.

   Důležitou součástí jsou Trhy, které by se dle mého skromného názoru měli začít uskutečňovat na loukách, respektive v přírodních podmínkách a ne ve městech. Výhod je mnoho,ale tou hlavni je, že lidé z měst mají možnost se dostat ven a zároveň využít prostor louky k možnosti víkendových setkání. Tak jako to bývalo u našich předků. Rád se ihned zapojím do nijaké takové příležitosti pokud někdo nabídne prostor.

   Prosím Vás o vaše připomínky, náměty, ale i kritiku. To vše je velmi důležité a podstatné pro další dění. Projekty, které by chtěli být zařazený na stránky jako odkazy, či by rádi publikovali svoje akce, nechť mě kontaktují na níže uvedené adrese.

   V případě, že by jste nás chtěli zpravit o něčem v soukromé zprávě, poslouží vám tato emailová adresa : [email protected]

   Přejí všem pevného zdraví a ducha.

   M.V.

  • #6636 Odpovědět
   namu
   Člen

   Ten odkaz na tvé vebovky mi nefunguje… můžež ho dát znova?

  • #6637 Odpovědět
   Maksim Voroncov
   Účastník

   ..zkus to tak, že si okopíruj adresu webu a vlož do adresní řádky. Je to doména třetího řádu, tudíž odezva není nic moc. Tak buď trpělivá a určitě se ti otevřou.
   😎

   Děkuju za zájem

   M

  • #6638 Odpovědět
   namu
   Člen

   Otevřel se, díky. To jsou tvoje stránky? V rubrice o nás mi chybí nějaký podpis, byt by to byla i jen přezdívka. Stránky s člověkem za tím jsou takové … přátelštější, důvěryhodnější… to jen jako tip. Ještě se ozvu, hezký den 🙂

  • #6639 Odpovědět
   Maksim Voroncov
   Účastník

   Moje není asi to správné vyjádření, ale chápu jak to myslíš. Přeju si,aby sloužili nám 🙂
   S tím podpisem máš pravdu…

   M

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
Odpověď na: Výzva
Osobní informace:
− 3 = 1

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account