Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  petr a poslední změna proběhla před 9 roky, 5 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4454 odpověď
   sedlakzika 
  Člen

  hodně se zminujete až preferujete o stavbách na RS ale neméně podstatné či prioritní je také navázání kontaktu s vybraným pozemkem anasměrování toku energie a přirozeného informačního pole do universa a naopak. Zabráníte tim mnohým unáhleným či chybným rozhodnutím.

 • #6441 odpověď
   petr 
  Člen

  Děkuji za reakci.

  To je samozřejmost, bez toho abyste si nový pozemek zamilovali, ikdyž dnes vypadá okolí i pozemek sám nic moc, to nemá smysl vůbec rozjíždět.

  Když ale člověk vidí už nyní obrazy toho kde chce dojít, vše světlé vám pomáhá to dosáhnout. Na druhou stranu žijete ve společnosti, ze které zatím není úniku a ačkoliv si můžete kreslit krásné plány a obrazy v hlavě, bez pomocí některých věcí a především určité výše peněz se dnes nehnete z místa.

  A budovat polochatrče rozestavěné několik desítek let, které vůbec nemají co do krásy ani účelu je taky na nic. Jen to právě narušuje naše snažení a hlavně přijetí načich činů ostatními lidmi, ikdyž by nám mohlo být srdečně jedno co si myslí a z velké většiny tomu tak i je (že je nám to jedno). Slepí totiž budou stejné slepí a hluší a ti co uvidí v našem činu ten impulz, jen vrátí tu radost zpět a ještě navíc předají jiným.

  Jediný funkční impulz pro ostatní společnost je osobní příklad – vzor, že to tak jde, nic jiného nemá skutečný stimul k činnosti dalších lidí.
  Když se toto podaří není třeba nikomu nic vysvětlovat, stačí jen všechny své poznatky detailně zobrazit na webu a lidi nemusí nikde jezdit a mohou to samé díky kopírovatelným vzorům vybudovat taky.

Odpověď na: stavby
Osobní informace:
19 − = 18

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account