Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Vašek a poslední změna proběhla před 6 měsíců.

• Autor
     Jana Raifová 
    Účastník

Ahoj.

Nevím, proč tě stále nemůžu najít, nevím proč se naše cesty ještě neprotnuly. Zkouším to tedy tady, na těchto stránkách. Je mi 48 a mám tři syny.(21,17,7) Možná tím, že jsem tu již dlouho jsou možní partneři kolem mě buď mladí, nebo zadaní a nebo divní…:-).Jsem z Benešova u Prahy a líbí se mi vize rodového statku. Možná jsem už „divná“ i já, ale přesto mám v sobě ještě touhu po harmonickém vztahu a tvoření společné životní cesty. Jana

• #12715 Odpověď
     Libor Bábuněk 
    Účastník
  • #12774 Odpověď
     Vašek

Ahoj Jano,<br />
    Benešov – Strakonice – je to trochu z ruky…<br />
    O permakultuře jsem se dověděl asi před rokem, 3/4 roku nejím maso a uvažuji o veganství. V současné době řeším rozvod (2 kluky 12 a 13 let). K mým koníčkům (kromě zahrady, kterou jsem si teď pronajal) patří vytrvalostní běh – v tom jsem asi divný :-). Je mi 51 let.<br />
    PS. Na tvůj inzerát jsem narazil při hledání leguminózních rostlin (kvůli jedlému lesu).

Odpovědět: spřízněná duše
Informace o Vás:

+ 56 = 64

Zvonící cedry Ruska | © 2018 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

nebo

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account