• Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Návštěvník a poslední změna proběhla před 10 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4170 Odpovědět
   Mario T
   Člen

   Na školu s denním studiem u nás inspirovanou školou M. P. Ščetinina si ještě nějaký čas počkáme, ale na její letní obdobu se můžete těšit i v roce 2006. 😀 Těší mě, že vám mohu sdělit, že na východě Slovenska (Hnilčík – Bindt) se uskuteční letos 2 turnusy Letní školy: [glow=red]1.) 1.-28. července, 2.) 1.-28. srpna[/glow] (nutno se přihlásit na celý měsíc!).
   Poprvé bude akce podobného zaměření též na jižní Moravě a to [glow=red] v červenci v Haluzicích.[/glow] Její trvání bude kratší – 3 týdny (a tedy pro některé zvlášť menší děti schůdnější). Akce jsou mezinárodní, tudíž se můžete hlásit na obě a doporučit je svým zahraničním přátelům, pokud jejich dítě se domluví s našinci. Více informací získáte pravidelným sledování stránek: http://www.rodovaskola.sk a https://haluzice.empyrea.net. Počet účastníků je omezen. V případě vašeho zájmu, si rezervujte pobyt dopředu; i když na Slovensku jsou 2 turnusy – zájem je veliký!
   Šťastné a radostné dny roku 2006 (nejen na letních školách). 🙂

  • #4969 Odpovědět
   Mario T
   Člen

   Na http://www.rodovaskola.sk je již k dispozici přihláška na Letní školu 2006 i bližší informace k oběma turnusům. 🙂

  • #4970 Odpovědět

   Zda bych dala své děti do této školy? Jsem přesvědčena, že současné školské vzdělání je velmi podprůměrné. Nabízí dětem velmi málo pro rozvíjení jejich přirozeného intelektu. Se starší dcerou jsme několikrát řešili otázku postoje učitelů k výchově žáků. Na některé kroužky, díky špatnému vedení, přestala chodit. Takže její zájmy nadále rozvíjím bez přispění ,,kvalifikovaných” lidí a co se týče povinné docházky, tak je až neuvěřitelné, jak jsou děti chápavé a tolerantní. Nechala si vysvětlit, že i učitelé prožili nějaký život, že svou práci vykonávají dobře s ohledem na birokratické možnosti a možnosti své, protože školu poznali ještě s horším přístupem ve vztahu učitel – žák. Je jen otázkou času, kdy se vše vyvine správným směrem a třeba už děti mých dětí se budou těšit z úcty, kterou je zavalí dospělí. Zatím se jim vnucuje to přihlouplé, že jsou jen ,,malé děti”. Mám děti moc ráda. Obohacují mě svou přítomností, těším se na naše noční rozhovory o životě. Skláním se před jejich úspěchy. Nedokážu si představit, že by je vychovával někdo jiný. Bylo by to pro mě velmi skličující. Pokud by nějaká taková škola byla v blízkosti našeho bydliště, tak by nebylo co řešit, ale takhle daleko od domova by ani sami nechtěli.

  • #4971 Odpovědět

   Привет Марио! Были у тебя на сайте, очень интересно! Привет из России. (из Москвы) Оля и Галя 8) 🙄

  • #4972 Odpovědět

   STO PROCENTNĚ BYCH DALA DÍTĚ DO INTERNÁTNÍ ŠKOLY A PŘEZILA BYCH I TO ,ŽE BY BYLA VZDÁLENÁ MÉMU BYDLIŠTI.I když by to pro mne bylo velmi těžké,protože jsem se synem sama a jsem na něm závislá.ALE TAKOVOU ŠANCI BYCH MU NENECHALA UJÍT.Společné radostné tvoření, pocit ,že je soběstačný,zodpovědnost,zdravé sebevědomí,dobrý vztah k práci.DÁT HO DO ŠKOLY,KDE NENÍ ŠIKANA ZE STRANY SPOLUŽÁKŮ,UČITELŮ,KDE CÍTÍ,ŽE MÁ SMYSL TO CO SE UČÍ.Takovou ucelenou přípravu na život v harmonickém prostředí.Co si přát více pro toho koho milujete více,než sebe.URČITĚ bych hledala cestičky,jak škole pomáhat a nebo bych si našla zaměstnání poblíž abych byla se svým synem častěji. 8)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
Odpověď na: Odpověď č. 4969 v "školy" v letních měsících v Haluzicích a na Bindt
Osobní informace:
7 + 2 =

Storno

Zvonící cedry Ruska | © 2021 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account