Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4162 Odpovědět
   Jakub Sedlář
   Správce

   Anastasia tvrdila:
   „Každé semínko, které sázíte, má v sobě obrovský objem kosmické informace.Tento objem se nedá srovnat se žádným objemem stvořeným lidskou rukou. Pomocí této informace semínko ví na zlomek vteřiny přesně čas, kdy má ožívat, prorůstat, jaké šťávy brát ze země, jak používat záření kosmických těles – slunce, měsíce, hvězd, v co vyrůst a jaké zrodit plody. Zrozené plody jsou předurčené pro zabezpečení života člověka. Tyto plody mohou efektivně, víc než nejlepší léky na světě stvořené rukama, nyní existující a budoucí, zápasit s jakoukoliv nemocí lidského organizmu a čelit jí. Ale o ní už semínko musí vědět, aby v průběhu svého dozrávání nasytilo plod potřebným poměrem látek přesně pro léčení konkrétního člověka, jeho konkrétní nemoci nebo několika nemocí, pokud existují nebo jsou předpoklady k nim.

   K tomu, aby semínko okurky, rajčat nebo jakékoliv rostliny, vypěstované na pozemku, mělo takovou informaci, je zapotřebí následující: před vysazováním nenamočené semínko nebo několik semínek vzít do úst a držet nejméně devět minut. Pak položit mezi dvě dlaně, podržet asi třicet vteřin a stát při tom bosýma nohama na tom pozemku, kde se bude konat sázení. Potom otevřít dlaně, donést k ústům, vydechnout na semena vzduch z plic a držet je otevřené třicet vteřin na slunci. Pak je zasadit do země. V žádném případě nezalévat vodou. Zalévání je možné až po uplynutí třech dnů po sázení. Vysazování je zapotřebí dělat pro každou zeleninu v příznivé dny (tohle už je známo podle lunárních kalendářů). Včasnější vysázení bez zalévání není tak strašné, jako pozdější vysazování. Neplít vedle této rostliny všechen plevel. Je zapotřebí z různých druhů nechat aspoň jeden. Plevel lze ostřihat.

   Podle Anastasie semínko tím pádem nabírá do sebe informaci o člověku a v průběhu růstu plodu bude maximálně odebírat z kosmu a země potřebnou energii přesně pro toho konkrétního člověka. Všechen plevel nelze vytrhat proto, že i on má své předurčení. Některé chrání rostlinu před nemocí, některé dávají dodatečnou informaci. Po dobu pěstování je zapotřebí komunikovat s rostlinou – alespoň jednou za dobu jejího růstu v úplňku přijít a dotknout se jí.

   Anastasia tvrdila, že plody, vypěstované ze semínka tímto způsobem a užívané člověkem, který je vypěstoval, jsou schopné vyléčit ho z absolutně všech nemocí, výrazně přibrzdit stárnutí organizmu, zbavit zhoubných zvyků, mnohokrát zvětšit rozumové schopnosti, dát duševní klid. Plody mají nejefektivnější účinek, když jsou použité nejpozději do třech dnů po sklizení. Výše uvedené postupy je třeba udělat s různými druhy kultur, vysázených na zahrádce. Není nutné zasévat tímto způsobem celý záhonek s okurkami, rajčaty a tak dále, stačí několik keříků.

   Plody vypěstované tímto způsobem se budou lišit od jiných stejného druhu nejen chuťově. Podrobíme-li je analýze, zjistíme, že i poměr látek v nich obsažených se bude lišit.

   Při vysazováni sazenic je nutně zapotřebí ve vykopané jamce vlastníma rukama a prsty bosých nohou udusat půdu a plivnout do jamky. Na otázku, proč nohama, Anastasia vysvětlila, že pocením nohou z člověka vycházejí látky (podle nás zřejmě toxiny), obsahující informaci o nemocích organizmu. Tuto informaci dostanou sazenice. Ony ji předají plodům, které budou schopné zápasit s nemocí. Anastasia doporučovala občas chodit po zahrádce naboso.

   Jaké kultury je třeba pěstovat? Anastasia odpovídala:

   „Ty druhy, které jsou na většině pozemků, stačí: malina, rybíz, angrešt, okurky, rajčata, jahody, jakákoliv jablůňka.
   Je velice dobře, aby tam byla višeň nebo třešeň a květiny. Množství oseté plochy těchto kultur nemá velký význam.

   K nutným kulturám, bez kterých je těžké představit si plné energetické mikroklima na pozemku, patří: slunečnice (alespoň jedna), nevyhnutelně je třeba zasít na plochu 1,5 – 2 čtvereční metry obilniny – žito, pšenici a absolutně nevyhnutelně nechat ostrůvek, ne méně než dva čtvereční metry, pro různé plevely. Tento ostrůvek nelze zasévat uměle, má být přírodní, a pokud jste nezachránili na svém pozemku různé byliny, je třeba přinést z lesa drn a vytvořit takový ostrůvek s jeho pomocí.

   Zeptal jsem se Anastasie, je-li nutné vysazovat je bezprostředně na pozemku, když na vedlejších pozemcích rostou kultury, které podle ní jsou nutné, anebo když za ohradou nedaleko pozemku rostou různé byliny a dostal jsem tuto odpověď:

   „Význam má nejen rozmanitost porostu, ale i způsob jeho vysazování, bezprostřední komunikace s ním, při které se koná nasycení informací. Už jsem ti sdělila jeden způsob vysazování – je hlavní. Nejdůležitější je nasytit obklopující tě kousek přírody informací o sobě.

   Jen tehdy léčivý efekt, a vůbec životazabezpečení tvého organizmu, budou výrazně větší než účinek plodů pěstovaných běžným způsobem. V „divoké“, jak říkáte vy, přírodě a ona není divoká, je jenom pro vás neznámá, je hodně bylin, za pomoci kterých je možné vyléčit absolutně všechny existující nemoci. Tyto rostliny jsou proto stvořené, jenže člověk ztratil nebo skoro ztratil schopnost je rozeznat.“

   Poznamenal jsem, že u nás je hodně lékáren, které se specializují na prodej léčivých bylin. Jsou i doktoři, i zaříkávači, kteří lečí bylinami profesionálně, ale …

   „Existuje hlavní doktor – tvůj organizmus. Měl ze začátku schopnosti vědět, jakou bylinu je třeba použít a kdy. Dělal to za pomoci podvědomí. A nikdo jiný ho nemůže nahradit, jelikož je to osobní doktor, kterého ti dal Bůh. Vysvětluji ti, jak ho vrátit. Vztahy sladěné s komplexem rostlin na tvém pozemku tě budou léčit a opatrovat. Samostatně ti určí diagnózu a připraví specielní léky, nejvíc efektivní právě pro tebe.“

   [align=right]V. Megre – Anastasia, 1. díl[/align]

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
Odpověď na: Semínko – lékař
Osobní informace:
2 × 4 =

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account