• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lada Fialova a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4349 Odpovědět

   >> Seminář – “Nové metody výchovy a vzdělávání”< <

   První část semináře je akreditována MŠMT.
   Představuje nové metody výchovy a vzdělávání v Ruské škole ak. M.P. Ščetinina, které mohou být inspirací pro učitele, rodiče a všechny, které zajímá život a kteří mají nadšení pro poznávání.
   Přednáška o škole je doplněna fotografiemi a filmy z prostředí školy i od známého českého režiséra V. Poltikoviče. Budete seznámeni s pedagogikou akademika M. P. Ščetinina, kterou realizoval v Ruské rodové škole. M. P. Ščetinin patřil k několika vybraným pedagogům v Rusku, kteří měli za úkol najít takový způsob vzdělávání, který by zefektivnil proces učení. Výsledky jeho práce a práce jeho žáků jsou překvapující a mohou být inspirací pro naše školství, ale i pro život jakéhokoli člověka, protože život patří ke klíčovým slovům v charakteristice školy. Děti ve věku čtrnácti, patnácti let jsou schopny se naučit celou středoškolskou matematiku, chemii, biologii, fyziku za jeden rok. Na poznámku, že Ščetinin má jistě výběrovou školu, odpověděl: „Rádi bychom přijímali talentované děti, ale řeknu vám toto. Každé psychicky zdravé dítě se stává géniem v okamžiku, kdy se zbaví strachů a traumat. Každé dítě je génius.“

   Náplní druhé části semináře bude:

   Zamyšlení na téma:
   – Antické školy versus Ščetinin
   – Jak naše přesvědčení utváří náš život
   – Historie z jiného pohledu
   – Co představuje žena, co představuje muž

   Společná cvičení, tanec a meditace na téma „Člověk“, „Muž a žena“.

   Dokud neuvidíme člověka a jeho možnosti, nezmění se nic ve vzdělávání, nezmění se ani nic v životě naší společnosti. Pojďme hledat pravdu o sobě, o Člověku.

   Seminář povede Ing. Lada Fialová, která vystudovala chemické inženýrství s pedagogickým minimem v Praze, absolvovala waldorfský proseminář a dvouměsíční stáž v Ruské škole ak.Ščetinina a devět let cvičí integrální jógu.

   Místo konání: Hotel Kormorán, Zlenice (nachází se v blízkosti Čerčan a Benešova u Prahy)

   Datum konání: 24.-26.10.2008, v pátek bude od 18hod do 19:30hod krátká meditace a povídání na téma: „Kdo je to Člověk“. Hlavní program začínáme v sobotu v 9:00hod. Seminář končí v neděli přibližně ve 13:00hod.

   Cena semináře: 2000,- Kč, v ceně je dvoudenní ubytování s plnou penzí, pokud nevyužijete přespání, či stravu, bude vám příslušná částka odečtena z ceny semináře. Po přihlášení, prosím, zaplaťte zálohu 500 Kč, vratnou 14 dní před zahájením semináře na číslo účtu: 106087968/0300.

   Přihlašujte se na seminář u Lady Fialové na tel. 603 564 231 nebo e-mailu: [email protected].

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
Odpověď na: Seminář – "Nové metody výchovy a vzdělávání"
Osobní informace:
+ 71 = 81

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account