Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Návštěvník a poslední změna proběhla před 14 roky, 10 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4152 odpověď
   Návštěvník 
  Člen

  Dnes jsem poprvé navštívila tyto stránky a čekalo mě tu tak velké překvapení.
  Asi před šesti lety mě přijela navštívit kamarádka a přivezla mi dárek. Malý jehličnan v květináči. Prý je to nějaká zvláštní rostlina, jejíž semínka její kamarád přivezl ze zahraničí, ale nic podrobnějíšího nevěděla, než že takhle rozdává malé rostlinky.
  Květináč putoval k ostatnímu rostlinstvu na okno a já se chtěla nechat překvapit, co že je to za zázrak. Za pár týdnů mi ale začaly chřadnout ostatní kytky kolem. S rostlinkou totiž dorazil i mrňavý parazit, kterému se moc líbilo v mé džungli a tak se začal množit. Ani stromeček neprospíval, ale zvládal situaci statečně. Zbavit se té potvory byl poměrně zdlouhavý proces, který končil právě v období, kdy jsem se odstěhovala do jiného města. Stromeček zůstal v bytě rodičů a zdálo se, že se mu začalo dařit. Nešel však se mnou – asi proto, že jsem mu měla za zlé, co provedl mým květinám a nevytvořila jsem si k němu citovou vazbu. A taky jsem stále nevěděla co je zač….
  Nedávno ke mě doputovala kniha Anastasia a tak jsem četla…a chtěla vědět víc o cedrech. A dnes jsem na vašich stánkách objevila fotografii, jako by jste vyfotili ten stroměček, který jsem kdysi dostala od přítelkyně. bylo pro mě obrovským překvapením, že vlastně hledám a sním o něčem, co jsem už ke mě jednou přišlo a samo. Neuvědomovala si to a tak to zase odešlo. Volala jsem totiž rodičů, jestli je stromek ještě u nich. Tatík si na něj vzpoměl. Vůbec neví, co se s ním stalo. Nějakou dobu ještě byl na parapetu a pak zmizel. Nedala jsem mu svou lásku a pozornost, tak odešel…
  Přemýšlím už jen nad záměrem svého puzení poslat tento svůj příběh dál. Berte to jako odpověď . Tudy ke mě přišlo pochopení darů viděných i neviděných a já mohu jen poděkovat za skvělou lekci.

Odpověď na: překvapení
Osobní informace:
÷ 2 = 5

Zvonící cedry Ruska | © 2019 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account