Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 9 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4391 Odpovědět
   namu
   Člen

   Milí přátelé,
   chtěla bych Vám sdělit můj názor na prasečí chřipku. Nic mi nevěřte, prověřte si to sami svým srdcem.

   V krvi se nacházejí všelijaké proteiny a kousky DNA, které tělo samo vyrábí k různým účelům. Bunky těla spolu pomocí těchto kousků DNA vzájemně komunikují – posílají si “návody”. Samozřejmě, že putují v krvi jiné kousky když jsme štastní a v klidu, než když máme stres, nebo jíme nevhodné věci, nebo jsme se právě včera opili.

   Tyto kousky DNA označili vědcové (95-98 % vědců je placeno průmyslem) za viry a přisuzují jim nemoc vyvolávající účinky. To je ovšem VÍRA, nic takového nebylo nikdy dokázáno.

   Je pouze jedna instituce na světě, CDC (americký úřad pro epidemie), která vezme vzorky krve, rozhodne, že určitý kousek DNA se od nynějška bude považovat za virus prasečí chřipky, a nastaví testy, které najdou přesně tento kousek DNA. A tyto testy pošle do všech zemí světa. WHO a CDC jsou velmi úzce spojeny.

   Tamiflu jako “prostředek proti chřipce” má jako vedlejší účinek silné symptomy chřipky (?!).

   A ted se na obyvatelstvo chystá očkování proti tomuto nesmyslu, v někteých zemích se již “zvažuje” povinné očkování.

   Je zvláštní, proč si média na celém světě dávají tu práci, vyvolat dojem, jakoby existovala pandemie. Sice byly na Tamiflu již vydělány miliardy, a o očkování se dá předpokládat totéž. Jenže ti lidé, kterým patří celé ty farmakoncerny, jsou titíž, kteří mají právo tisknout peníze – o peníze jim, dle mého názoru, nemůže jít.

   O co jim teda jde? Svou domněnku si nechám pro sebe, ale popřemýšlejte o tom.

   S upřímným pozdravem, Namu

  • #6212 Odpovědět
   namu
   Člen

   Přemýšlíte nějak potichu …

  • #6213 Odpovědět

   Očkovat se nenechám, každému poradím aby udělal to samé.

   Nejsem si však jistý, jestli samotné bavení se o těchto důvodech nezpůsobí (u většiny nepřipravených) kvůli negativním energiím s tím spojenými (strach) velmi podobný účinek jako “podpůrné” látky obsažené v těchto nových očkování typu prasečí chřipky. Přece jen otrávená mysl je horší než otrávené tělo.

   P.S.
   Jako lék se doporučuje koloidní stříbro.
   Četl jsem, že dříve se používaly s obdobnými účinky stříbrné příbory. Případně se házela stříbrná mince do studny nebo pramenu. …. víš o tom něco ?

  • #6214 Odpovědět
   namu
   Člen

   Milý Anonymní,
   strach je nám vštěpován již plenkami začínaje, školou pokračujíc a kdyby náhodou to ještě někdo nepochopil, že má mít strach, tak zbytek zařídí “veřejná média”, nacházející se v rukou těch, kteří těží z našich strachů.

   Otrávená mysl je horší než otrávené tělo? Jenže otrávené tělo už nemůže normálně myslet.
   Např. – víte, jak vypadají nervové bunky? Takové tělísko s mnoha nožičkama. Trochu jako medůza. A ty nožičky se dotýkají nožiček jiných nervových buněk, a v případě potřeby si pomocí doteků těch nožiček vyměnují informace. Když se do blízkosti těchto nervových buněk dostane rtut´, nervová bunka své nožičky stáhne k sobě, ke stvému tělíčku, a tím se už druhých nedotýká a nemůže přenášet informace. Podle dosavadních zkušeností to je prý nevratné. Rtut´se nachází jak v očkovacích sérech, tak v amalgámových plombách.

   Komu se podaří oprostit se od strachů na základě vštěpovaných dogmat, uvidí, jak tělo báječně funguje a bude vědět co má dělat, pokud se u něho projeví horečka či jiné projevy léčivých procesů v organismu.

   Stříbro – o tom vím, ale jelikož považuji bakterie za naše spojence, nebojuji proti nim. A viry, jak jsem se již zmínila, jsou tělu vlastní části DNA.

   Jiná situace by ovšem ohledně tohoto tematu nastala, kdyby existovaly laboratorně vytvořené DNA-kousky, tedy viry, které by byly opravdu agresivní a nemoci vyvolávající. V tom přépadě bych snad použila i stříbro. Ale to se zase člověk nedozví.
   Ale v přírodě žádné nemoci způsobené viry neexistují. Např. byly vypsány ceny 10.000,-e a 20.000,-e za důkaz viru HIV (AIDS) a za důkaz viru vztekliny. Nikdo se zatím nepřihlásil.

   přeju pěkný den a radost nad božím stvořením, ve kterém neexistují zlé viry ani bakterie.

   Existují ovšem chemikálie, špatná strava, stres, pesticidy, technické záření všeho druhu. Neměly bychom tyto příčiny nemocí připisovat těm, kteří nás jich zbavují – bakteriím, plísním.

   tak ahoj
   Namu

  • #6215 Odpovědět
   Anonymní uživatel
   Neaktivní
  • #6216 Odpovědět
   petr
   Člen

   Ahoj Namu a ostatní,

   jen potvrzuji a podporuji tvůj názor. Ti nahoře vidí, že se blíží ke konci a tak je prasečí chřipka dalším avšak ne tolik okatým nástrojem jakým bylo WTC 911 k dalšímu ovládání lidí skrze nástroj strachu před něčím co zatím nikdo přesně nedokázal či nezdokumentoval, ale někdo zaujatý vymyslel (farmaceutické firmy u prasečí chřipky, vláda USA u WTC alias bankéři a mocní tohoto světa)

   Navíc ty průsery s těmi transfery viru a podobně ukazují jak je vedena psychologická válka s lidmi za podpory mediálních společností vlastněných stejnými vlastníky jež mají i farmaceutické firmy.
   Prostě ty průsery jsou již tak okaté, že není pochyb o tom, že právě ta “okatost resp. záměrná viditelnost” těchto průserů je strategie k dezorientaci lidu. to jsou už věci ve kterých budou namočeny všechny vlády rozhodujících zemí světa. Taky je zcela jasné proč Dr. Hamer je tak potlačován, ten objem peněz a vliv na celou lidskou společnost skrze dnešní medicínu a farmaceutické firmy ve vyspělých zemích je několikanásobně větší než vliv zbrojení. Vliv zbrojení se naopak projevuje v rozvojových zemích a třetím světě, protože tam jednoduše funguje skrze to, že samopal umí v africe držet každé malé dítě, ale téměř každý dospělý natož malé dítě tam nemá přístup k televizním reklamám, ordinacím apod. A tímto nejsou schopni v těchto oblastech rýžovat až tolik peněz a vlivu jako ve vyspělých zemích, kde je zase velmi špatné uplatnění zbraní.
   Který alespoň základně vzdělaný člověk by se chtěl taky dnes ocitnout ve válce, jak je tomu normální v rozvojových zemích ???. Je do toho celého zmontováno ještě to protivné náboženství, zdroje surovin, takže skrze i tyto skutečnosti je pojistka mocných, že boje v těchto zemích jen tak neutichnou, zvláště jsou-li “řízeny” “mírovými” jednotkami ze světa, které jen dohlížejí nad drancováním zdrojů v přírodě v těchto zemích.

   Nedávno jsem koukal na přednášku se slovenským dabingem (za což patří poděkování Ing. Juraj Mitterhauszerovi) ohledně nové germánské medicíny odkazovanou ze stránek https://www.auria.sk/titulky-ngm.
   Nějaké informace jsem již četl ze tvých stránek, ale abych řekl pravdu pochopil jsem mnohem více až po shlédnutí této přednášky.
   Pokud máš info o více takových přednáškách dej zde prosím nějaké odkazy.

   Řekl bych či spíše pochopil jsem Namu, že ta tvá životní cesta poznamenaná handycapem má nyní zcela jasný cíl – sdílení informací jiným lidem k jejich růstu. Díky ti alespoň za sebe pokud nemohu poděkovat za všechny z fora. Doufám, že ti později budu schopen vrátit tuto snahu a pomůžu ti i já postoupit výše jak v duševním, tak ve fyzickém životě.

   Už jen kniha ..Viděl jsem tě růst… kterou jsem měl díky tobě možnost číst mi otevřela další možnosti k poznání starých moudrostí a přijdou i další, protože se vše ostatní už bude jen nabalovat stylem světlé ke světlému.

   Abych se vrátil k medicíně. Nechystáš se vydat knihu, popř. alespoň elektronický překlad knihy o této nové medicíně ?.
   Kdyby byla k dostání v češtině ihned bych ji objednal. Bohužel asi bude na seznamu těch mediálně zakázaných, takže pochybuji, že to bude možné sehnat v běžných knihkupectvích.

   Docela by mě zajímalo jaká je návštěvnost a ohlas na to sdružení AZK v německy mluvících zemích ??.
   Když vidím velmi upřímné oči pana Hamera (Dr. Hamer), vidím v nich velké minulé utrpení, ale zároveň nebývalé světlo a čistotu poznání, které by rád předal všem ostatním.

   A doufám, že lidé už nebudou tak slepí a čím dál více jich duševně vyleze z té bažiny, ve které se společnost nyní nachází.

  • #6217 Odpovědět
   namu
   Člen

   Zde dalsi dva skvele filmy – o GENTECHNICE a druhy PENIZE A PRAVO:

   https://www.paprsky1.de/hudba__filmy_a_videa/film/gentechnika/gentechnika.html

   https://www.paprsky1.de/hudba__filmy_a_videa/film/finaneni_krize_a_pravo/finaneni_krize_a_pravo.html

   Petre, jeste Ti odpovim, jen zrovna uz musim delat neco jineho.
   Zdarek, Namu

  • #6218 Odpovědět

   Ahoj Petre,
   prekladat knihu o Nove medicine jsem odmitla, jelikoz to bude stat moooc penez. Za prve je to velmi slozity, odborny text. To je intenzivni prace aspon na rok. Za druhe ty barvy – tabulky – tisk bude stat nejmene 2x-3x tolik co normalni kniha. A za treti bude Dr. Hamer chtit s nejvetsi pravdepodobnosti licencni poplatky. Tedy, byla by to spousta prace a penez. No a ty penize momentalne nemame, a kdybychom meli, tak ta kniha bude nakonec velmi draha. Kolik se toho proda? Nemecky mluvicich je na svete ca. 250 mil. lidi. Cesky mluvicich 10 milonu. Kolik procent si knihu koupi a za jakou cenu, aby se aspon vratily naklady?

   No, ale stejne Te muzu potesit – na prekladu se “po domacku” pracuje. Ale kdy a jestli z toho vyjde kniha… ???

   Ovsem kdyby se nasli sponzori… 🙂

   Kdyby melo zajem min. 5 lidi, usporadala bych v severnich Cechach u Frydlantu prednasku o Nove medicine. Nevim vse do podrobnosti, ale dost na to, abych mohla dat uvod do materie. Mate-li tedy nekdo vazny zajem, ozvete se.

   Anticenzurni konference se ve Svycarsku konala jiz po treti letos v cervenci. Ale v mediich se o ni nedoctes, to je jasne. Takze ohlas ma, zajem je, pochval mnoho, ale ne masove. Nicmene je tu jeste mnoho jinych akci, casopisu, konferenci, ktere maji podobne informacni schopnosti. Coz je velmi potesujici!

   srdecne pozdravy, Namu

  • #6219 Odpovědět
   petr
   Člen

   Jasně Namu,

   ja jsem byl na 90 % přesvědčený, že poměr náklad/výnos prostě nedovolí u knihu v češtině vydat. Těch lidí kteří jdou po informacích ze všech lidských činností a oborů a umí si je spojovat v jednolité celky je hodně málo.
   Je to tak, bohužel ten systém peněz je dnes tak svírající, že jedinou cestou jak dosáhnout rozšíření dobrých věcí je zájem velké kumunity na určité věci dělat zadarmo, ale pro dobrou věc a pro užitek všem. Ve světě softwaru je to tzv. licence GPL, GNU apod.

   Tohle je také jediná cesta i pro naše aktivity. Osvícení lidé se budou angažovat ve svých oborech a těm ostatním dají výsledky své práce k dispozici. Tzn. já stavař v rámci svého volného času a protože mě to baví, vyzkouším a dotáhnu do reprodukovatelné podoby jak stavět ze dřeva, hlíny a slámy levné domy, jiní lidé se pověnují bylinkám, jiní zase překladům textů apod.

   Každý máme svůj omezený osobní časový fond, který můžeme poskytnout na tyto činnosti. Ale když se podaří spojit několik takových lidí, pak rychlost v řešení (díky dnešní době internetu) a práce stoupá a dojde se ke stejnému cíli mnohem rychleji. Tzn. není důležité jestli tomu věnuji jednu nebo deset hodin času, ale že se vůbec angažuji !. I z hodinové práce či přemýšlení může vzejít radikální výsledek či skok dopředu v řešeném problému.

   Osobně vidím možné řešení hodit např. příspěvek ohledně možné spolupráce na web na http://www.nenasili.cz. Prostě odkázat na ten dokument, říci proč to není možné vydat v malonákladu apod. Pokud se najde dostatečné množství lidí ochotných na tom dělat ve svém volném čase je vyhráno ! Pak není nutné řešit licence apod. Koupí se kniha v originále a ta se převede do češtiny v el. podobě jejíž náklad je zdarma a v neomezeném množství.

   Bude-li pan Dr. Hamer chtít nějaké licenční poplatky změním svůj prvotní velmi kladný názor na něj.

   Bude-li totiž chtít jít cestou bysnysu na zdraví, pak nestojí jako člověk ani za mák. On do svého poznání vložil sice ztrátu svého syna i část svého života a zdraví, ale právě on by si měl uvědomit, že toto poznání není na prodej.

   Stejně tak nejsou na prodej poznání našich předků, nebýt předávání z generace na generaci, nezůstalo by po nich ani to málo co dnes máme k dispozici.

   A navíc řeknu to jinak. Ti lidé kteří by zdarma provedli překlad a rozšířili by to internetem by mu udělali takovou reklamu nejejn u nás, ale i jiné komunity v zahraničí, že by měl peněz tolik, že by stejně nevěděl co s nimi. Nehledě na to co by získal jako člověk bez ohledu na peníze.

  • #6220 Odpovědět
   shaman21121
   Účastník

   Ahojky :objeti:

   Také si myslím a cítím, že je “to” vytvořeno pro nějaký nekalý záměr. Názory odborníků virologů to jasně ukazují.
   Pomoc bych viděla ve stravě, v nějaké směsce bylin a asi i výtažků z hub. Momentálně jsem v jednom kole, ale na něčem zapracujeme, aby se vytvořila nějaká směska, která podpoří imunitu. Osobně si myslím, že nakažlivé to až tak není, spíše se to hodně nafukuje, aby byla panika. S očkováním nesouhlasím ani proti obyčejné chřipce.

   A k vedlejším účinkům?……………přečtěte si příbalové letáčky léků [wacko] . Před několika léty jsem měla tu čest být s člověkem, který užíval antidepresiva. No….abych pravdu řekla…byl to děs, ale na základě toho jsem pochopila, že když užíváš něco, kde je jako vedlejší účinek přesně to stejné, na co ti má pomoct…..tak ti asi fakt…..nepomůže. Nepomohl. Ale díky tomu jsem pochopila, že tudy cesta nevede, že je třeba jít jinudy. Na to máme přírodu. 😉
   Takže budemem zkoumat, případně budeme informovat.
   Buďte pozitivně naladěni,a věřte, že to zvládneme.
   [heart] pro všechny.

   A

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 9 vlákna odpovědí
Odpověď na: Prasečí chřipka vycucaná z prstu
Osobní informace:
× 3 = 21

Zvonící cedry Ruska | © 2021 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account