Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Libor Bábuněk a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

• Autor

Klára
    Účastník

<p> I mě velmi oslovila vize Rodového statku. A ráda bych začala co nejdříve. Mohla bych začít sama, ale to by tam chyběla ta esence toho všeho- rod -rodina. </p>
    <p>Je mi 30 let a bydlím na jižní Moravě, kousek od Brna. Nejsem bez závazků. Mám a cítím zodpovědost za členy  své rodiny. Za svou dceru i za svou mámu.  Ráda bych však aby se naše rodinka rozrostla o mužský element. Také bych si do budoucna přála mít ještě alespoň jedno dítě. </p>
    <p>Budu ráda když se mi ozveš. </p>
    <p> </p>
    <p> </p>
    <p> </p>

• #10009 odpověď

selix
    Účastník

<p>Ahoj, kde se Ti mám ozvat? :)</p>
    <p>Jirka</p>

• #22766 odpověď

Libor Bábuněk
    Účastník

Ahoj milá Klárko,<br />
    Snad neodpovídám příliš pozdě a ještě stále mě hledáš. Je mi 38 jsem rozvedený, mám syna (12) a dceru (7) ve střídavé péči. Po přečtení Zvonících cedrů, jsem prozřel a odhodil masku, ale bývalá žena chtěla zůstat v systému, zamilovala se do mého kamaráda, a dala mi tím příležitost najít pravou Lásku, se kterou chci naplňovat skutečnou Stvořitelovu touhu, už vím jak na to. Mám Rodový statek v Březníku taky kousek od Brna. Rád ti o sobě napíšu víc a o tobě se dozvím víc, pokud jsi svou Lásku ještě nenašla a pokud pro tebe nejsou moje děti překážkou. Podotýkám, že jsou to andílci.<br />
    [email protected] nebo na FB Libor Bábuněk

Odpověď na: pojďme začít
Osobní informace:

÷ 3 = 1

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account