Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Peter Šoška a poslední změna proběhla před 1 rokem, 3 měsíci.

• Autor
     sibiric 
    Člen

Doviezol som zo severu sadenice pinus cembra sibirica – borovice limbovej sibirskej , v rusku nazyvaneho sibirsky kedr , u nas sibirsky ceder …..ma jedle semena “ cedrove oriesky“ a vela inych prednosti ako uz urcite viete. Sadenice maju velkost 30 cm a cena tam vychadza na 13 eur , alebo cca 340kc. Kto ma zaujem moze sa ozvat : [email protected]

• #6221 odpověď
     Návštěvník 
    Člen

Dají se prosím sehnat sazenice někde nedaleko Prahy či Plzně?

• #6222 odpověď
     Návštěvník 
    Člen

Dobry den.
    Mal by som zaujem o sadenice Cedra Sibirskeho. Predava niekto sadenice v okoli Košic?

• #6223 odpověď
     Návštěvník 
    Člen

Ahoj, skus napisat teamu alegrio.sk (anastasia.sk), mne sa cez nich podarilu minuly tyzden k tomuto stromceku dostat. Cakal som nanho asi 2 mesiace ale konecne ich mam 🙂 predavali aj sisky takze si mozes skusit dopestovat vlastne. Pomali sa zacinaju objavovat aj v internetovych zahradnictvach ale priprav sa ze pekne zacvakas. Niekde som nasiel ~50cm za 65€+dovoz. Prajem vela stastia pri obstaravani, ja som stromceky ani sisku nevedel zohnat viac ako 5 rokov.

• #12230 odpověď
     Anna Sivecka

Zdravim mam zaujem o stromcek sibirskeho cedru mate este v ponuke prosim?

• #12842 odpověď
     Peter Šoška

Pekný deň,

zháňam sadenice sibírskeho céder vedel by ste mi s tým nejako pomôcť, aj semiačka by som vyskúšal nasadiť ak by bolo možné.

Ďakujem

• #12843 odpověď
     Peter Šoška

Pekný deň,

zháňam sadenice sibírskeho céder vedel by ste mi s tým nejako pomôcť, aj semiačka by som vyskúšal nasadiť ak by bolo možné.

00421917292902

Ďakujem

Odpověď na: Pinus cembra sibirica – " sibirsky ceder"
Osobní informace:

+ 54 = 58

Storno

Zvonící cedry Ruska | © 2019 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account