Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Návštěvník a poslední změna proběhla před 6 roky, 4 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4232 odpověď
   Návštěvník 
  Člen

  Nabízím 1-2 místa v domácí škole pro dívky 5-6 let. Výuka bude internátní 3-4 dny v týdnu (podle dohody) v Sázavě (50km od Prahy, 34. exit na D1 ).
  Více informací najdete na stránkách: Nová česká škola

  Jsem si vědoma toho, že může být těžké pro některé maminky, které jsou finančně zajištěny a mají dost času se svým dětem věnovat, poslat své dítě na několik dní pryč. Kromě těchto maminek, myslím, existují i takové, kterým práce nedovoluje se dětem plně věnovat a tedy budou rády, když se jim někdo o dítě dobře postará. Chci tím říci, že nechci způsobit trápení v rodinách, ale naopak nabízím pomoc jiným maminkám i sobě. Protože potřebuji připravit – vychovat několik dětí – učitelů (jakési jádro) pro školu podobné Ščetininově v Čechách . Na tyto děti se budou postupně nabalovat další tak, aby škola postupně rostla a byla v ní zachována harmonie. V tomto roce by mělo být přijato postupně celkem 5 dívek ve věku 5-6 let a příští rok ve věku 5-7 let 5 chlapců. Děkuji těm statečným maminkám, které se mi ozvou.
  Podmínkou přijetí dítěte do této školy bude pouze to, že se mu bude u nás v domácí škole líbit a všem nám spolu bude dobře. Po finanční stránce se bude jednat pouze o příspěvek na jídlo.

  Hezký den.
  Lada Fialová

 • #5226 odpověď
   janaconda 
  Člen

  Ahojky Lado:-))
  radsi bych ti napsal osobne nez verejne, mejsi myslim zaregistrovana muzes mi tedy napsat meil?
  Jana Vychodilová-Krolupperová

 • #5227 odpověď
   Návštěvník 
  Člen

  spolu bude dobře. Po finanční stránce se bude jednat pouze o příspěvek na jídlo.

Odpověď na: nová česká škola
Osobní informace:
66 ÷ = 22

Zvonící cedry Ruska | © 2019 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account