Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4421 Odpovědět
   namu
   Člen

   Ví tu někdo, jestli nanočástečky, vpravené do těla, se mohou rozmnožovat?
   Dík [what]

  • #6304 Odpovědět
   jiri.vaca
   Účastník

   Pokud vím, tak ne jako klasické rozmnožování jako v biologickém světě, ale některé se umí “shlukovat”, tj. vytvrářet obdobu něčeho jako krystalické mřížky – to následně může vypadat jako “růst” chloupků, replikace apod.

   To se však pohybujeme ve vojenském sci-fi, kde člověk nikdy neví, co je jen ideový směr výzkumu (který se třeba nepovede) a co je již vyrobeno, nebo kde přesně končí pravda a co už je podvrh za účelem znevěrohodnění badatele, případně jde o paralýzu strachem těm, co mu věří …. (tj. “Bylo, nebylo ….”)

  • #6305 Odpovědět
   namu
   Člen

   Ahoj Jirko,
   no, mně ta věda sice tímto způsobem moc nezajímá, mně zajímá zahrádka a zvířátka a radost ze života všech… no a právě proto že všech, v mém okolí je pár lidí, kteří plaší s tím, že virus prasečí chřipky je uměle vytvořen.

   Já vím že v přírodě žádné viry, které by způsobovaly jakoukoliv nemoc, neexistují. Samozřejmě existují příčiny nemocí, ale nikoliv viry. To je prostě ošklivá pohádka ze středověku.

   Nicméně, v dnešní supertechnické době, je otázka, jestli lze umělé kousky DNA sestavit tak, aby se z nich něco jako viry staly.
   Nanočástice mají, což je zajímavé v tomto ohledu, stejnou velikost jako údajné viry.

   Pokud je člověk vystaven nanočásticím, může onemocnět nebo zemřít, což ovšem spadá do rubriky OTRAVA. Ale pokud by se ty umělé částečky dokázaly replikovat tím, že si z těla vezmou stavební kameny, pak by tyto částice splnovaly definici umělého viru.

   Tak mne zajímá, jestli je to vůbec možné, takové nanočástice vytvořit. No a zajímá mne to proto, že bych ráda tuto domněnku vyvrátila… jinak mí poplašení známí budou plašit dál. Ale zatím to vypadá, že jim to vyvrátit nemůžu.

   Jasně, bio-strava z vlastní zahrádky, milující a svobodní spolulidé, čistá voda a radost z žití jsou nejsilnějším lékem, nejspíš i proti všem nanopotvorám.
   Výhoda toho strachu a paniky šířených medii je ta, že se lidé obrací k těmto přírodním “lékům”. Je to snad lepší, než když strach nemají a tudíž nepocitují důvod, něco ve svém životě měnit. Samozřejmě je ale lepší, když se začínají probouzet z vlastní vůle a touhy po pravdě a poznání.

   srdečný pozdrav, Namu

  • #6306 Odpovědět
   jiri.vaca
   Účastník

   V DNA je mnoho nepoužitého kódu. Zbytek nemá podle sémantické anylýzy oporu v lidské řeči nebo písmu, překvapivě však odpovídá programátroským poznámkám při ladění programů – části kódu se “zneplatní” uvedením do závorek {}. Mnohé genetické nemoci odpovídají tomu, že se uvedený kód v některé závorce začne používat, tj. odstraní se to zneplatnění.
   Teoreticky nemohu vyloučit působení na některou takovou závorku. Nově funkční kód by např. mohl v těle něco spoluvytvářet (např. nový enzym,…). Toto by mohlo být stvořeno jen náhodně (ten kdo to vymyslel nedomyslel všechny následky) nebo se o to snaží někdo, kdo zná celý ten kód a hraje si na Boha.
   …….
   Nanočástice se skutečně již používají v mnoha oblastech. Konkrétně tato mi však přijde silně přitažená za vlasy.
   Na druhou stranu “vzestup” by měl být procesem, kdy lidstvo začne využívat celý svůj potenciál DNA. Neděje-li se tak vlastním přičiněním, může k tomu docházet jaksi popostrčením zvenčí.
   Tlak vyvolává deformaci, aby k deformaci nedocházelo reaguje předmět tlaku zpevněním – není tak ten všudypřítomný tlak o tom, že bychom měli více zapracovat na svém vlastním upevnění ???
   ……
   Jak řekl Roy Littlesun, je třeba jíst potraviny, které si ještě pamatují, jak ze semínka vyroste rostlina či strom, tj. mají v sobě kosmicou energii. …https://www.pruvodce-transformace.cz/news/poselstvi-hopiu-na-tema-duchovni-cesta-stravovani/

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na: NANO-části
Osobní informace:
25 − = 18

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account