Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 6 vlákna odpovědí
  • Autor

Od realitky mám nabídku na prodej 15-haktarového pozemku 500 m od malé malebné vesničky mezi XXX a XXX. Cena je do 10 Kč/m2. Realitka to zatím nezveřejnila, ale asi to neveřejně nabízí dál.
      Pozemek je ze 60 % obklopen lesem a z 10 % meliorovanou loukou s mohutným zdrojem vody. 100 m pod pozemkem navíc teče říčka. 500-520 m.n/m. Mírně vlnitý terén – převážně k jihu a východu. Přes pozemek vede cesta do lesa. Elektřina není. Stavební pozemk na pozemku není, ale v obci je k mání za 200.000 Kč 7.000 m2. Momentálně je asi z poloviny zorán a zbytek zatravněn.
      Sám na nákup nemám, tak nabízím odkup společný (a potom rozdělení) nebo odkup někým movitějším se stejnou krevní skupinou (proto na Anastasii).
      Majitel požaduje, aby se o prodeji do zaplacení nemluvilo, proto neuvídám konkrétní místo, ale vážným zájemcům mohu dál další informace a sdělím lokalitu.
      Skuteční zájemci by se měli zamyslet, protože církev teď začně vykupivat ve velkém ceny porostou prudce dál.

[hr]
      Příspěvěk upraven z níže uvedených důvodů – adminem.

• #5524 Odpovědět
      bianco
      Člen

měl bych zájem o bližší informace
      můžeš mi je prosím poslat na [email protected]

• #5525 Odpovědět

Dobrý den,
      ráda bych se dozvěděla bližší informaci o Vámi nabízeném pozemku..
      Prosím, napište mi na můj mail, abych s Vámi mohla začít komunikovat..na webu anastasie jsem váš e-mail nenašla. pokud mi můžete poslat Váš telefon,pro rychlejší kontakt, budu ráda .
      Moc děkuji.

Lada

• #5526 Odpovědět

zapomněla jsem uvést svůj [email protected]..klikem na mé jméno se také nezobrazí.

Lada

• #5527 Odpovědět
      Anonymní uživatel
      Neaktivní

Ahojky přátelé,

máme na vás prosbu.
      Jestliže se zajímáte o inzerovaný pozemek, tak se prosím obraťte na Družstvo Trvalý život ([email protected]). Jsme s realitkou v aktivním kontaktu a také se starostou obce. Jednání o pozemku jsou v běhu, ale jde v daném případě o velmi citlivé téma a neuvážené jednání může celý prodej zablokovat. Je to i žádost ze strany realitní kanceláře. Děkujeme.

Současně prosíme Pepíka, aby podobné výzvy ukončil a přidržel se naší dohody. Děkujeme, Pepíku.

S pozdravem
      Michal Kratochvíla
      mobil 777581130

• #5528 Odpovědět
      Eli
      Člen

Ahoj,
      sháním pozemek k vytvoření rodové osady, nejlépe střed Moravy, rozloha 1-10ha – podle ceny. Pokud máte nějakou nabídku, dejte prosím vědět.
      Díky moc
      Eva – t.č. 731 60 40 57

• #5529 Odpovědět
      monotheist
      Člen

Jsem zde často , ale poprvé se zapojím do diskuze . On je velký rozdíl mezi JZD a družstvem třeba ve Francii nebo USA . Naše JZD byl opravdu kolchoz , a tedy pokus o komunismus , když všichni vložili nebo byli nuceni vložit veškerý majetek do společného vlastnictví . Zatímco družstva na západě jsou “jen” hospodářská , to umožňuje velmi rozmanitý druh družstev , např. družstvo , kde se všichni skládají na nákup dohodnutých strojů , které si pak navzájem půjčují , nebo jsem zažil i elektrikářské družstvo , což byli obyvatelé určité oblasti ( velikosti asi čtvrtiny našeho okresu) a dohromady si přivedli elektřinu , starali se o stav sítě i si pečlivě vybírali odkud elektřinu kupují , z jádra byla příliš drahá , protože se museli započítat i náklady na uložení … .

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 6 vlákna odpovědí
Odpověď na: nabídka 15-ha pozemku na Vysočině
Osobní informace:

× 2 = 16

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account