Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Jakub Sedlář a poslední změna proběhla před 12 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4257 odpověď
   Jakub Sedlář 
  Správce

  MIKROČIPOVÉ IMPLANTÁTY ZPŮSOBUJÍ RYCHLEROSTOUCÍ, A ZHOUBNÉ NÁDORY U LABORATORNÍCH ZVÍŘAT
  Usvědčující nálezy výzkumu by mohly znamenat konec VeriChipu

  Exkluzivní celosvětové oznámení učiněné na WTPRN v pátek večer!

  Od Dr. Katherine Albrecht

  K UVOLNĚNÍ:
  8. září 2007

  Associated Press vydá tento víkend průlomový článek, odhalující, že mikročipové implantáty způsobily u laboratorních zvířat a psů rakovinu, což sdělila expertka na ochranu soukromí a dlouhodobá oponentka VeriChip Dr. Katherine Albrecht.

  Jak bude AP informovat, řada vědeckých pokusů v průběhu více než deseti let zjistila, že u myší a krys, jimž byl injekčně vpraven ve skleněné kapsli RFID transpondér, se vyvinuly zhoubné, rychle rostoucí a smrtící formy rakoviny v 1% až 10% případů. Nádory začaly v tkáni obklopující mikročip a často se rozrostly tak, že obklopovaly celé zařízení, říkají výzkumníci.

  Albrecht si poprvé všimla souvislosti mikročipu a rakoviny, když se svojí spoluautorkou „Spychips“ Liz McIntyre byly kontaktovány vlastníkem zvířecího miláčka, jehož pes zemřel na mikročipem způsobený nádor. Albrecht poté našla lékařské studie ukazující kauzální souvislost mezi mikročipovými implantáty a rakovinou u jiných zvířat. Předtím, než na tento výzkum upozornila AP, žádné ze studií se nedostalo široké veřejné pozornosti.

  Čtyřměsíční vyšetřování ze strany AP objevilo další dokumenty, z nichž mnoho bylo publikováno již dříve, než mateřská společnost VeriChip, Applied Digital Solutions, získala schválení FDA (Úřadu pro bezpečnost potravin – p.p.) nabízet implantáty lidem. VeriChip získala souhlas FPA v r. 2004 pod dozorem tehdejšího ministra zdravotnictví Tommy Thompsona, který později nastoupil do představenstva této společnosti.

  Podle politiky FDA to bylo zodpovědností VeriChip předložit FDA oponující studie, ale generální ředitel VeriChip Scott Silvermann prohlašuje, že společnost si existence takových výzkumů nebyla vědoma.

  Albrecht vyjádřila svoji skepsi ohledně toho, že společnost jako VeriChip, jejíž hlavní činností jsou mikročipové implantáty, by si nebyla vědoma existence relevantních studií publikovaných v literatuře.

  „Protože pro pana Silvermana by nevědět o takových výzkumech znamenalo zanedbání povinností. Pokud o těchto studiích věděl, jistě měl motivaci o nich mlčet“, říká Albrecht. „Pokud by FDA o souvislostech s rakovinou věděla, nikdy by této společnosti její produkt neschválila“.

  Od doby, kdy získala schválení ze strany FDA, se VeriChip agresivně zaměřila na diabetiky a pacienty trpící demencí, a v současné době oznámila, že očipovala 90 pacientů trpících Alzheimerovou chorobou a jejich opatrovníky na Floridě. Zaměstnanci v Úřadu mexického Vrchního žalobce, pracovníci v americké bezpečnostní firmě a návštěvníci klubů v Evropě byli rovněž očipováni.

  Albrecht vyjádřila obavy o ty, kteří obdrželi čipový implantát, a vyzvala je, aby si tato zařízení nechali odstranit jak rychle je to jen možné.

  „Tato nová odhalení mění vše“, řekla. „Proč by někdo riskoval rakovinu od čipu na své paži?“

  Poslechněte si příběh Dr. Albrecht živě na show v rádiu na EttaroLIVE! v pátek večer. Stáhněte si segment MP3 z této show na We The People Radio Network!
  http://www.wtprn.org

  Naplánujte si připojit se k Dr. Katherine Albrecht na konferenci Hope For America a k Ronu Paul Rally ve Phoenixu v Arizoně 10. listopadu 2007!
  ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ

  Dr. Katherin Albracht je ředitelkou CASPIAN (Spotřebitelé proti invazi do soukromí ze strany supermarketů a proti očíslování), organizace, kterou založila v r. 1999, aby bránila svobodný trh a prosadila řešení tohoto problému invaze do soukromí ze strany prodejců, založené na vůli spotřebitelů. Je rovněž moderátorem talk show „Uncovering the Truth“ (Odhalování pravdy) vysílané denně od 10-12 hodin východního času na We The People Radio Network.

  Katherine je široce uznávaná jako jeden ze špičkových expertů v oblasti ochrany soukromí spotřebitelů. Pravidelně hovoří o dopadech nových technologií na soukromí spotřebitelů a občanské svobody, a zaměřuje se na RFID a otázky maloprodeje. Svědčila v otázce technologie RFID před Federální obchodní komisí, státními legislativními orgány, Evropskou komisí a Federální rezervní bankou, a poskytla více než tisíc televizních, rádiových a tiskových interview zpravodajským agenturám po celém světě. Její snahy byly prezentovány na CNN, NPR, CBS Evening News, Business Week a London Times, abychom jmenovali aspoň některé.

  Executive Technology Magazine nazval Katherine „pravděpodobně jediným hlasitým obhájcem soukromí v celé zemi“ a časopis Wired ji nazval „Erin Brockovic RFID“.

  Dozvěte se více o jejích knihách a snahách probudit lidi, aby pochopli, že lidské mikročipové implantáty jsou zlo!
  http://www.spychips.org

  https://www.antichips.com/

  Zdroj: http://www.osud.cz

Odpověď na: Mikročipy u lab. zvířat způsobují zhoubné bujení
Osobní informace:
9 × 1 =

Zvonící cedry Ruska | © 2019 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account