Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Naveed123 a poslední změna proběhla před 6 roky, 1 měsícem.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4338 odpověď
   Návštěvník 
  Člen

  Zdravím.
  Pro jistý výzkum sháním knihy, články, texty, všechno, co se týká výchovy dětí v přírodě a vůbec „alternativního“ způsobu výchovy dětí.
  Pro zájemce – zajímavá knihy na tohle téma je Emil od J. J. Rousseaua, který byl průkopníkem v tomhle oboru. Obsahuje sice už hodně překonaných myšlenek, ale spousta témat se dá použít dodnes. Jelikož už na ni vypršel copyright, je k dispozici tady – ovšem pouze v AJ: https://www.gutenberg.org/etext/5427

 • #5966 odpověď
   Návštěvník 
  Člen

  Připomínám, že ČLOVĚK S POSLÁNÍM se nechává vést Stvořitelem prvotním všeho a všech a informace šíří nenásilnou cestou a pracuje ze své svobodné vůle pro Stvořitele prvotního všeho a všech s LÁSKOU. Při této práci tedy příliš neplánujte (Síly temna s IQ 200 snímají Vaše plány, VŠE TAKÉ VIDÍ a dělají protiopatření, přičemž nejsou schopny efektivně pracovat s vaší informací do cca 1-3 dnů, u firem do cca několika týdnů, podle velikosti firmy a prodlev zakázek). Zásadně se příliš neorganizujte s dalšími lidmi, neboť to znamená nedůvěru ve Stvořitele a důvěru ve člověka pozemského, který často selhává (což mohu potvrdit za poslední 3 roky práce). Spolupracujte s jinými lidmi jen nezbytně, a to jen na konkrétním úkolu, pokud tento máte takto stanoven. Chybu dělají lidé, kteří si tyto aktivity zaměňují za něco jiného (je mnoho variant toho jiného) a hlavně, kteří očekávají. To, kdo jak zvládl své poslání, kdo co udělal a co ne, se všichni, kteří postoupí do 5. dimenze planety Země, dozví až tam.

 • #5967 odpověď
   Anonymní uživatel

  Zábavný Sir Ken Robinson přednáší o tom, jak je důležité podporovat a rozvíjet tvůrčí schopnosti dětí. Přednáška je opatřena českými titulky, místy chybějí.

  https://media.bloguje.cz/772750-zabiji-skolstvi-kreativitu.php

  S pozdravem Frankie 🙂

 • #5968 odpověď
   Naveed123 
  Člen

  Také veškeré kroky v mém životě směřují k tomuto. V pátek 21.9.2007 odjíždím na tři měsíce do Ruska. Cítím, že tato bratrská slovanská země je našemu myšlení hodně podobná a že od lidí v Rusku žijících mohu získat mnoho zkušeností a poznatků pro dosažení mého záměru. ❓ ❓ ❓ ❓

Odpověď na: Knihy, články, texty
Osobní informace:
79 + = 87

Zvonící cedry Ruska | © 2019 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account