• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel martah a poslední změna proběhla před 9 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4474 Odpovědět
   martah
   Člen

   Milí spoluputující,
   chtěla bych touto cestou poděkovat dívce, která v tomto fóru asi před rokem a půl uvedla odkaz na přednášku Roye Littlesuna a změnila tím můj život, pohled na stravu, vaření, kuchyň, svou roli ženy v ní a vůbec… Po zhlédnutí jsem cítila podobnou energii rozpoznání, jako ze všech deseti knih o Anastásii, a pak už se události rozjely samospádem. Do měsíce mě osud nasměroval k setkání s tímhle nevšedním člověkem a před Vánocemi jsme za podpory velkého kruhu spřízněných dušiček vydali výše zmíněnou knihu. Jejímu překladu předcházely obrovské překážky ze strany systému, který Roy odhaluje stejně nemilosrdně jako pan Megre, ale touha předat tohle poselství dál nakonec zvítězila.
   Ke knize vyšla i dvě DVD, doplňující vše, co se do knihy nevešlo. Jedno s názvem Děloha obsahuje přednášku o Učení Jednoho srdce, roli ženy a ohně, čtyřech základních darech Stvořitele, duchovní podstatě dělohy, stravy a o tom, co teď právě probíhá na planetě Zemi na globální úrovni v souvislosti s transformací, a druhé, s názvem Strava k osvobození, obsahuje přednášky na téma: Poslední bitva v nás, O krvi, Vaření v přírodě a Co je to vaření, kde Roy prakticky názorně ukazuje vše důležité ohledně vaření, polarizaci zeleniny při krájení, výrobu důležitých doplňků stravy apod. Obě DVD obsahují i ukázku tance Jednoho srdce a myslím,že obě stojí za to, protože pomáhají ujasnit si všechny souvislosti teoreticky popsané v knize. Podrobný článek o tom vyšel v záříjovém čísle časopisu Meduňka. Vše si lze objednat na adrese : [email protected], tel. 724270140
   Je to pohled v mnohém podobný pohledu Anastásie, usilující o soběstačnost – Roy je velký farmář a asi to opravdu umí, pěstuje v Hopilandu hlavně posvátnou kukuřici Hopiů, která má specifické energetické vlastnosti. Když přijel k nám na chalupu k posledním korekcím knihy, rozhlédl se po humnech a řekl: “Máte tady živou lékárnu všude kolem, jenom to nevíte…” A hned uvařil skvělé jídlo z kořene lopuchu a pohankových nudlí. Osobně nejsem vyznavač žádného stravovacího směru, ale musím říct, že to bylo nejen chutné, ale měli jsme v bříšku spokojený, vyvážený pocit a dlouho nebyl hlad.
   A ještě jeden postřeh – z mnoha Royem uváděných faktorů, kterými nás systém cíleně odřezává od duchovního vzestupu, mě kromě stravy a možnosti seberealizace změnou kvality krve nejvíc oslovilo “cílené odlesňování”. Vždy jsem si myslela, že je to jen kvůli byznysu a prostoru pro stavění nových budov. Po procítění energie velkých starých stromů a navázání kontaktu s nimi mi ale došlo, jak obrovsky nám pomáhají získávat a udržovat spojení s vesmírem, a že i když se argumentuje tím, že neustále vysazujeme nové stromky, ve stávajících podmínkách už nikdy nedosáhnou té energetické kvality a moudrosti, jakou nám mohou předávat staří vzrostlí “pamětníci”, takže nám takto mizí nejen plíce planety, ale i mocní prostředníci a pomocníci na cestě k Duchu. Schválně si zkuste “promluvit” se stromky v mladém lese; jsou slabí a nezkušení, je to, jako byste žádali o rady dospívající “teenagery” (nic proti nim, jsou naše naděje, jen pochopitelně většinou ještě nemají tu moudrost).
   Zkusme je vytrvale posilovat svým oceňováním, kdykoli jsme v přírodě, jak to radí Anastásia v poslední, opět úžasné knize. A děti člověka samozřejmě taky:)
   S láskou
   Marta
   P.S. Písně, které zazněly na křtu Royovy knihy v Brně – Lužánkách si můžete poslechnout na http://www.vitrdodlane.cz pod Odehrané koncerty, Brno – Lužánky

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
Odpověď na: Kniha Revoluce Jednoho srdce Roye Littlesuna
Osobní informace:
67 − = 61

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account