• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 10 roky, 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4435 Odpovědět
   petr
   Člen

   Jak tak sleduji zprávy o přírodních živlech v poslední době, čím dál víc se přikláním k pocitu, že země začíná brát zodpovědnost za život planety opět do svých rukou, poté co člověk ač neustále upozorňován, sešel ze správné cesty. Bohužel je dnes stále ještě mnoho lidí, jenž nevidí kde nás naše konzumní společnost plná drancování všech zdrojů přírody vede.

   Ačkoliv mnoho lidí zemře, příroda začíná pracovat na zpět získání pokory vůči ní s níž se mnoho lidí vrátí a při vší úctě k přírodním kořenům života.
   Ona vyeliminuje to co nerovnováhu způsobilo, nicméně osobně bych raději, kdyby se ty události, které ještě příjdou – stávaly už jen tam, kde je hlavní zdroj této nerovnováhy.

   Je to drsné, ale jen tvrdou cestou lze řešit to, co nebyla schopna lidská společnost doposud pořešit na své cestě životem…….

  • #6386 Odpovědět
   Anonymní uživatel
   Neaktivní

   Ahojte priatelia, mnohí z Vás poznajú knihy Marcela Vaneka, alebo aj Marcela osobne. Ja som čítal polovičku jeho kníh a vždy som mal pocit, že to, čo píše jednoducho sedí. Zaujímavou informáciou je, že Marcel pripravuje novú knihu s pravdepodobným názvom “Logické proroctvo”, kde sa budú písať veľmi zaujímavé veci. Zdroj z ktorého čerpám uvádza, že tam bude napísané ako bude vyzerať štedrý deň 2012 a niekoľko týždňov……
   Aj keď Marcel je známy svojím skvelým humorom, teraz to nebude humorne ladená kniha. Ahojte Palo

  • #6387 Odpovědět
   petr
   Člen

   Ahoj Palo,
   já jeho knihy vůbec nečetl, co vlastně ve zkratce v knihách píše. Co se mu podařilo asi předpovědět ? . Dík

  • #6388 Odpovědět
   Anonymní uživatel
   Neaktivní

   Ahoj Petr_, informácie o Marcelových knihách nájdeš na tejto stránke:
   https://www.milahelp.cz/content/blogcategory/14/35/
   Čo sa týka tej novej s proroctvom, tak tá informácia je interná, čiže ak chceš napíš mi súkromne, rád Ti odpoviem, ale nemám mandát na to, aby som zverejňoval info o knihe. Ahoj Palo

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na: Katastrofy
Osobní informace:
× 5 = 5

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account