• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel namu a poslední změna proběhla před 14 roky, 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4166 Odpovědět
   namu
   Člen

   2.1. KAMENNÝ KRUH U EVORY

   V oblasti prastarého kulturního a kultovního města Evory, kde už i staří Římané postavili chrám bohyně Diany, je množství různých památek – i z doby dávno předřímské. Jsou tu památky z doby tzv. megalitické – dolmeny, menhiry, cromlechy neboli kamenné kruhy.

   Září 2000. Čtyři kilometry před setkáním s kamenným kruhem, který ještě ani nebyl vidět, se mi udělalo divně. Jako kdybych dostala nějaký energetický šok – třásla jsem se a bylo mi zničehonic do breku. Bylo to něco jako silné dojetí bez zvláštních příčin. Za chvíli mne to přešlo.

   Později jsem delší dobu seděla vedle u auta a dívala se jen z povzdálí na tu věc, které se říká megality. Cítila jsem nevysvětlitelný respekt a potřebovala se přibližovat pomalu. Ještě nikdy jsem vědomě u žádných megalitů nebyla.

   Potom jsem šla blíž, mezi okrajové kameny, a udělala malý rituál, abych vstoupila do kontaktu se zdejšími bytostmi, abych je pozdravila a zeptala se na účel našeho setkání. Zjevila se mi nad kruhem zářící zlatá koule. Byl to anděl, komunikátor, ochránce a koordinátor sil tohoto místa, a ukázal mi silné záření v hranicích kruhu, které jako světelný sloup vychází z hlubin Země a mizí někde ve výši. Je zde místo vyvěrání sil Země i příjmu sil z kosmu a zásobuje energoinformačně celé okolí. Země se zde snoubí s Nebem.

   Země je zde přítomna především svým ženstvím. I tento kamenný kruh je vchodem i východem do nebo z jejího nitra. Zde vyvěrá vědomí ZEMĚ a komunikuje s duchovními silami kosmických světů, s Nebem – partnerem. Určitá základní výměna je zajištěna postavením a energiemi kamenů, ale pokud jsou lidé schopni vědomě spolupracovat, jsou důležití pro přesnost, vyladění a určení energií. Hodily by se očistné meditace a zpěvy, eventuálně „tance energií“, merkaba.

   Z kosmických světů zde pravděpodobně hrají velkou roli Plejády. Ale toto místo není jen branou mezi světy a dimenzemi jen pro Plejáďany, vyskytují se tu i návštěvy z jiných souhvězdí. Plochý kámen, který leží uvnitř kruhu, lze dobře použít jako „odstřelnou rampu“ pro své vědomí, má–li někdo chuť cestovat vzhůru.

   Pozorováním přímo na místě lze zjistit změny sil při slunovratu, rovnodennosti či při úplňku a novoluní. Velmi čarovná atmosféra je tu především při úplňku, kdy jsou energie kamenů viditelně spojeny s měsícem – a nabíjejí se.

   Mimo to má každý kámen své vlastní vědomí – své vlastní duchovní tělo – a určitý druh energie.

   Všechny dohromady pak tvoří harmonic-kou jednotu různých sil. Mají v sobě zapsány vzory pro zdraví a pro harmonickou rovnováhu ve všech oblastech lidského bytí – společnost, viditelné i neviditelné okolí, časové cykly, komunikace s jinými světy. Každý z kamenů zastupuje určitý archetyp jako součást společenství – stařešinové, kněžky, léčitelky, cestovatelé, komunikátoři atd. Ten kruh kamenů je vlastně kruh „lidí“.

   Kdo takové místo navštíví, může na sebe nechat kameny působit různým způsobem. Ony pak léčí tím, že předají svou energoinformační strukturu energetickému tělu člověka. Pokud o to někdo vědomě usiluje, je účinek větší. Nové vzory jsou pak člověku k dispozici a trvá to pár měsíců, než je plně zaintegruje do reality svého života. Tyto nové energoinformační vzory léčí člověka na všech rovinách – a doslova ho přivádějí k celistvosti tím, že rozšiřují jeho vědomí.

   Protože je tu „místo otevřených dveří“ pro síly matérie i ducha, ovlivní tento aspekt mnohé návštěvníky. Není to tedy náhoda, když po několika měsících někdo zjistí, že má schopnost širšího vnímání a chápání než dřív.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
Odpověď na: Kamenný kruh u Evory
Osobní informace:
80 + = 85

Zvonící cedry Ruska | © 2020 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account