Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4524 Odpovědět

   Hledáme nekonvenční a odvážné nadšence, kteří se chtějí podílet na na ojedinělém projektu „Malá Atlantida“. Jedná se o vytvoření harmonického prostoru – komunity – při ctění přírody a přírodních zákonů, kde se budou zdržovat lidé s otevřenou myslí, vysokou morálkou a dychtící po vědění. Komunita nabídne teorii a praxi v těchto směrech: alternativní způsob života, alternativní medicína – byliny, léčení krystaly, sónická rezonance, strukturovaná voda, techniky dýchání a jóga, umění relaxace, naturismus, sluneční koupele.
   Bílá magie – např. Keltská magie sexu, tantra, přírodní pohanské rituály, šamanské praktiky, meditace. Dále ekologické vyvážené hospodaření, návrat k přírodě. Poznávání sebe sama a rozvíjení tvůrčích schopností. Tajné vědění – zatajená historie lidstva, skryté vládnoucí síly a mnoho dalšího.
   Projekt je v samém začátku a proto uvítáme všechny osvícené zájemce s odvážnými nápady, chutí využít svoje znalosti, dovednosti a fyzickou sílu. Dále uvítáme nekonvenční architekty/ky, stavitele/ky pro výstavbu kruhových, pyramidálních a podzemních staveb. Vítáme nadšence pro realizace alternativních zdrojů energie, alternativní zemědělce a zahradníky/ce na pěstování netradičních plodin a všechny, kdo sní o ekologické farmě. Dále jsou vítáni proutkaři/ky, senzibilové/ky, čarodějky.
   Jsme pár 50 a 54 let s desetiletým synem a hledáme především ženy a matky s dětmi. Ženám poskytneme ubytování v samostatné bytové jednotce, bydlení, topení, voda i elektřina jsou zdarma. Uvítáme ženy, které jsou ochotny nám pomoci při práci na pozemcích, v zahradnictví, při chovu drůbeže, zajímá je komunitní způsob života a jsou ezotericky a dobrodružně založené.
   Naše nynější příjmy jsou z produkce medu, máme 10 včelstev, plánujeme až 80 úlů. Dále se zabýváme pěstováním rychle rostoucích dřevin paulownie, máme malé zahradnictví, zpracováváme ovoce a zeleninu.
   Naše komunita nepočítá s návratem do 17. století a s tím spojenou dřinou, využíváme techniku 21.století tak, abychom nebyli otroky pozemků, ale měli více volného času pro vlastní seberealizaci. Tím samozřejmě nezavrhujeme technologii našich předků a jsme připraveni ji také využívat.
   Ubytování:
   Neotřelé, jednoduché ubytování v části přestavěného bývalého teletníku. Prostor o 48m2 je zrekonstruovaný na bytovou jednotku bez příček, kde je vše na jednom místě – ložnice, obývací část, kuchyň a koupelna s vanou. Voda výborné kvality je z vlastní studny, je zde zavedena elektřína. Zdroj teplé vody je z lázeňských kamen na pevná paliva.Kuchyň je vybavena potřebným nádobím, vaří se na plynovém sporáku. Vytápění je krbovými kamny na dřevo. V ložnicové části je rozkládací gauč pro dvě osoby a jedna postel. Pro další zájemce počítáme s ubytováním v další části bývalého teletníku, který se bude dále rekonstruovat.
   Místo komunity je na prostoru 5ha v krásném přírodním prostředí na samém konci obce. Pozemky s loukami jsou lemovány lesy s množstvím hub, borůvek a malin. Soukromé prostředí umožňuje sluneční koupele ve stylu naturismu.
   V blízké obci žije jen několik desítek stálých obyvatel, pro zásoby se jezdí do Žatce. Škola je ve 4km vzdálené obci, ale do budoucna chceme zajistit domácí vzdělávání přítomných dětí.
   Zájemcům pošleme bližší info mailem. Pište na [email protected]

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 0 vlákna odpovědí
Odpověď na: Hledáme ženy, matky s dětmi nebo rodiny do komunity
Osobní informace:
45 ÷ = 15

Zvonící cedry Ruska | © 2021 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account