• Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Filip a poslední změna proběhla před 3 týdny a 1 dnem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #16369 Odpovědět
   Filip
   Účastník

   Milá ženo, hledám chytrou a citlivou ženu pro život, která si přeje od života více, než je “normální” a klade si otázky o smyslu toho proč tady jsme… Doufám, že jsem Tě nevyděsil :-). Já jsem Filip (40)  s uzavřenou minulostí, toho času z Brna. Jsem pracovitý, inteligentní, vtipný, manuálně zručný muž (na Moravě je pro to jedno slovo – šikovný/á :-)). Rád bych tvořil a vytvořil “místo lásky” k životu. Pokud se tady nachází šikovná, nezadaná žena, která vidí tu cestu životem tak nějak podobně :-), tak mi bude ctí když napíšeš.

   Tož tak

   přeji hezký den Filip

    

  • #16402 Odpovědět
   Libuše B.
   Účastník

   Jeééé, ahoj Filipe (jestli mohu s dovolením rovnou navrhnout tykání), jsem moc ráda za tvá slova a hlavně za skutečnost, že tu někdo po dlouhé době “vyložil karty na stůl” a měl odvahu říct upřímně, koho a proč hledá… můj podobně otevřený inzerát asi před 1,5 rokem sice nenašel souznící protějšek, ale to nevadí, věřím, že vše přijde v pravý čas… Já (52 let) – vzhledem k našemu očividnému věkovému rozdílu, zcela jistě nejsem tvoje hledaná žena, bohužel, chichi, ale to mi nebrání ti ze srdce popřát hodně štěstí v nalezení tvé vysněné bohyně a v následném úžasném tvoření společného Prostoru Lásky! A snad tě potěší či podpoří skutečnost, že takových “bláznů” snících o nádherném životě na vlastním rodovém statku, kde člověk může tvořit a pracovat a snít o opravdu důležitých věcech (o smyslu života, o vlastním předurčení, o hledání pravdy o historii lidstva, o zdokonalování životního prostoru atd.) se svojí spřízněnou duší, že je nás opravdu víc… A tak ti moc a moc přeji, ať najdeš pro sebe tu pravou a jedinou ženu, kterou učiníš šťastnou a pak budete šťastní a v lásce oba dva, a tvořit na vašem prostoru skrze vás bude Láska sama! A přeji ti to zejména proto, že když se takový zázrak komukoliv z nás podaří, ostatní spřízněné duše se také alespoň trošičku zatetelí radostí a hlavně se posílí nadějí, že to lze, že se ten zázrak může stát i nám… P.S. Omlouvám se za svoji nestručnost, ale tak nádherné sny, inspirované Anastásií, se mi jen těžko svazují do krátkých slov… Libuše B.

  • #22260 Odpovědět
   Anonymní uživatel
   Neaktivní

   Ahoj Filipe,

   inzerat stary vic jak rok…

   kdyby nahodou, posilam svuj mail:)

   [email protected] 

    

  • #26489 Odpovědět
   Kristyna
   Host

   Ahoj Filipe,

   Pokud jsi stale hledajici napis mi na email. 

   Zdravi Kristyna

   • #26620 Odpovědět
    Filip
    Účastník

    Ahoj Kristýno, reaguji trochu se zpožděním, protože sem moc často nechodím. Můj mail je [email protected], tel.725375677. Bohužel kontak na Tebe jsem nikde nenašel, tak snad vzkaz dorazí přes tento formulář.

    Hezký den Filip

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na: Hledám ženu pro život – chytrou, sympatickou a na cestě:-)
Osobní informace:
9 + 1 =

Zvonící cedry Ruska | © 2022 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account