Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Radka Mestanova a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 1 týdnem.

 • Autor
  Příspěvky
 • #16369 odpověď
   Filip 
  Účastník

  Milá ženo, hledám chytrou a citlivou ženu pro život, která si přeje od života více, než je „normální“ a klade si otázky o smyslu toho proč tady jsme… Doufám, že jsem Tě nevyděsil :-). Já jsem Filip (40)  s uzavřenou minulostí, toho času z Brna. Jsem pracovitý, inteligentní, vtipný, manuálně zručný muž (na Moravě je pro to jedno slovo – šikovný/á :-)). Rád bych tvořil a vytvořil „místo lásky“ k životu. Pokud se tady nachází šikovná, nezadaná žena, která vidí tu cestu životem tak nějak podobně :-), tak mi bude ctí když napíšeš.

  Tož tak

  přeji hezký den Filip

   

 • #16402 odpověď
   Libuše B. 
  Účastník

  Jeééé, ahoj Filipe (jestli mohu s dovolením rovnou navrhnout tykání), jsem moc ráda za tvá slova a hlavně za skutečnost, že tu někdo po dlouhé době „vyložil karty na stůl“ a měl odvahu říct upřímně, koho a proč hledá… můj podobně otevřený inzerát asi před 1,5 rokem sice nenašel souznící protějšek, ale to nevadí, věřím, že vše přijde v pravý čas… Já (52 let) – vzhledem k našemu očividnému věkovému rozdílu, zcela jistě nejsem tvoje hledaná žena, bohužel, chichi, ale to mi nebrání ti ze srdce popřát hodně štěstí v nalezení tvé vysněné bohyně a v následném úžasném tvoření společného Prostoru Lásky! A snad tě potěší či podpoří skutečnost, že takových „bláznů“ snících o nádherném životě na vlastním rodovém statku, kde člověk může tvořit a pracovat a snít o opravdu důležitých věcech (o smyslu života, o vlastním předurčení, o hledání pravdy o historii lidstva, o zdokonalování životního prostoru atd.) se svojí spřízněnou duší, že je nás opravdu víc… A tak ti moc a moc přeji, ať najdeš pro sebe tu pravou a jedinou ženu, kterou učiníš šťastnou a pak budete šťastní a v lásce oba dva, a tvořit na vašem prostoru skrze vás bude Láska sama! A přeji ti to zejména proto, že když se takový zázrak komukoliv z nás podaří, ostatní spřízněné duše se také alespoň trošičku zatetelí radostí a hlavně se posílí nadějí, že to lze, že se ten zázrak může stát i nám… P.S. Omlouvám se za svoji nestručnost, ale tak nádherné sny, inspirované Anastásií, se mi jen těžko svazují do krátkých slov… Libuše B.

 • #18566 odpověď
   Radka Mestanova 
  Účastník

  Ahoj Filipe,

  jsem Radka, jsem na cestě, jsem svobodná, bezdětná, je mi 36 let a ráda bych měla nového kamaráda, ale nikam nespěchám. Žije se mi hezky, jsem šťastná a těším se na svoji budoucnost. Třeba by jsi rád na takové děvče kouknul 🙂 

  Radka.

Odpověď na: Hledám ženu pro život – chytrou, sympatickou a na cestě:-)
Osobní informace:
60 − = 53

Zvonící cedry Ruska | © 2019 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account