Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Jakub Sedlář a poslední změna proběhla před 15 roky, 2 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4144 odpověď
   Jakub Sedlář 
  Správce

  [align=center]

  23.7. Den zahrádkářů a svátek celé Země![/align]

  „Zemi je třeba pomáhat. Láska a pozorné zacházení jí dodávají sílu. Země je velká, ale nejvíce citlivá. I když na ni sáhne alespoň jedna ruka, cítí to. Ó, jak cítí a čeká na toto dotknutí!“

  „Srdce napoví každému, co má dělat v tento den. A přece se hned pokusím jej vymodelovat:“

  „Všichni lidé s rodinami, přáteli a také samotní vyjdou na zem a postaví se na ni bosýma nohama. Ti, kteří mají své malinké zahrádky, kde vlastnoručně pěstují plody, ať první sluneční paprsek uvítají mezi svými rostlinami. Dotknou se každého druhu.

  Až sluníčko vyjde, ať utrhnou z každého druhu jeden plod a snědí jej. A víc ať už dopoledne nejí. Uklidí své zahrádky. Ať každý přemýšlí o životě, v čem je jeho radost a předurčení. Ať každý vzpomene na své blízké a přátele s láskou. Vzpomene na to, proč rostou jeho rostlinky, a každé ať dá její předurčení.

  A dopoledne ať si každý najde hodinu na osamocení. Nezáleží na tom, kde a jak, ale určitě aby byl sám. Alespoň jednu hodinu zkusit se podívat sám do sebe. V poledne ať se sejde celé příbuzenstvo. Ti, co žijí spolu a ti, co přijedou zdaleka. Oběd ať je připraven z toho, co zrodila země v této době. Ať každý dá na stůl to, co si budou přát jeho srdce a duše. A všichni členové rodiny se podívají do očí jeden druhému s láskou. A ať nejstarší spolu s tím nejmladším požehnají stolu. Ať zní u stolu klidný rozhovor. O dobrých věcech a o těch, kdo se nachází vedle.“

  [align=right]Anastasia (Zvonící cedry)[/align]

Odpověď na: Den Země
Osobní informace:
12 − 9 =

Zvonící cedry Ruska | © 2019 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account