• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel namu a poslední změna proběhla před 8 roky a 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4433 Odpovědět
   namu
   Člen

   Beatrix Ullrich a další: JAK SE DĚLÁ PANDEMIE
   (PODVODY VE VĚDĚ A V POLITICE – PROČ NEEXISTUJÍ DŮKAZY VIRŮ – PŘÍDAVNÉ LÁTKY – NANOČÁSTICE)
   vydalo nakl. PAPRSKY, http://www.paprsky1.de
   Brožurka ke koupi nebo pdf ke stažení zdarma
   na stránkách PAPRSKŮ

   V brožurce se dočtete nejen, že a proč viry neexistují, a že pokud v krvi něco takového plave, nerjsou to viry, ale tělu vlastní látky, vyrobene k určitým účelům; také se dozvíte něco o Nové medicíně a že je rakovina léčitelná; a navíc ještě o nově propagovaných a oslavovaných nano-částicích.

   Zakoupením brožurky podpoříte naši činnost. Rádi bychom Vám důležité informace zprostředkovávali i nadále.

   dík a zdar,
   Namu

  • #6378 Odpovědět

   Asi bych se docela hádal a mám pocit, že ti to vyvrátí každý doktor… A je podle mě jedno jestli je to pediatr, onkolog či neurolog nebo nějaký vědecký pracovník, ale hádat se že viry existují či neexistují mi přijde docela dost kvalitní nesmysl… nesmysl… Tím ale nechci nějak hanit knížku, protože je tam velká spousta věcí, které mě zaujali a o kterých se dá debatovat.

  • #6379 Odpovědět
   namu
   Člen

   Ahoj Igore,

   ta věc se má tak. Na studiích ti ukážou na obrázku něco a řeknou, že je to vir. Ty jako student si to poctivě zapamatuješ a u zkoušek zopakuješ. Od té doby víš, že jsou viry a jaké mají složení. JENŽE, neřenou ti, že to je jen hypotéza, zatím nedokázaná, která se ve vědeckém světě bere jako konsenz, tedy domluva. Existují milióny schematických obrázků virů, fotky různých útvarů, ale neexistuje jediný vědecký důkaz na celém světě.
   Vědecký důkaz by bylo zobrazení, popsání, datum objevu, místo a kdo to objevil. A pak by totéž museli potvrdit další vědci. A pak by museli dokázat, že se to dá přenášet a že to způsobuje nemoci.
   Jestliže virus je definován svým složením a především svou přenosností a způsobováním nemocí u nakažených lidí, muselo by to být vědecky nezvratitelně dokázáno.
   Takže, oni něco v krvi najdou, má to tu správnou formu, vyfotí to, jakoby mají dkaz o existenci toho něčeho, ale skutečně ještě nebylo dokázáno, ŽE SE TO PŘENÁŠÍ A ŽE TO JE ŠKODLIVÉ.
   Já vím, silný oříšek, a člověk si pak musí vysvětit chřipky a pod. jiným způsobem.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na: AK SE DĚLÁ PANDEMIE
Osobní informace:
91 ÷ = 13

Zvonící cedry Ruska | © 2021 Anastasia.cz - Všechna práva vyhrazena. | Ekoobchudek.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account